Warunki współpracy


  Obecnie zakładanie kont jest nie mozliwe . Przepraszamy.

 

 

 

 W celu nawiązania współpracy handlowej z hurtownią on-line partyhurt.pl należy zarejestrować się w naszym systemie poprzez formularz rejestracji znajdujący się na stronie głownej hurtowni.

 

Przy rejestracji należy podać:

 • nazwę i dane firmy (adres, nip, regon)
 • imię i nazwisko osoby kontaktowej, 
 • adres e-mail oraz hasło. 

 

Po zweryfikowaniu przez nas danych, otrzymacie Państwo dostęp do panelu hurtowego umożliwiającego składanie zamówień.

 

Schemat logowania:

 • Login: adres e-mail podany przy rejestracji 
 • Hasło: wybrane przez Państwa przy rejestracji 

 

 

Wraz z otrzymaniem możliwości składania zamówień akceptują Państwo następujące zasady:

 

 1. Wszystkie udostępniane przez nas zdjęcia są chronione prawem autorskim. Zdjęcia możecie Państwo wykorzystywać wyłącznie we własnym sklepie na potrzeby prezentacji produktu. Zabrania się udostępniać zdjęcia innym podmiotom bez naszej zgody.
 2. Zamówienia mogą być składane przez 24 h. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
 3. Towar dostępny w magazynie wysyłamy w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub złożenia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Koszty wysyłki towaru pokrywa kupujący.
 4. Nasze paczki wysyłamy firmą kurierska UPS Poczta kurierska UPS (pobranie) koszt 17 zł Poczta kurierska UPS(przedpłata na konto, termin płatności) koszt 14 zł Nasze paczki wysyłamy dokładnie zabezpieczone w specjalnie utwardzonych kartonach , dokładamy starań aby były maksymalnie zabezpieczone.
 5. Nie wymagamy minimalnej kwoty zakupów. Możecie Państwo zamawiać pojedyncze produkty dostępne w naszej ofercie.
 6. W przypadku sprzedaży obuwia zakupionego w naszej hurtowni zobowiązują się Państwo do zachowania sugerowanych cen detalicznych w przypadku sprzedazy na allegro. Prosimy również o padanie nicku z allegro jeżeli prowadzą państwo tam sprzedaż. W przypadku sprzedaży w sklepach internetowych lub stacjonarnych ceny można ustalać dobrowolnie.
 7. Wykorzystywanie zdjęć na portalu allegro może być tyklo za naszą zgodą. Nie wszystkie towary można wysatwiać na allegro.

 

Polityka prywatności:


    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych wszystkie dane naszych Klientów są traktowane jako poufne i są zbierane WYŁĄCZNIE w celu realizacji złożonego zamówienia i nie będą udostępniane, sprzedawane ani użyczane innym podmiotom. Każdy Użytkownik po zalogowaniu się ma prawo do wglądu, poprawienia oraz usunięcia swoich danych osobowych. Należy pamiętać aby po każdorazowym odejściu od komputera lub opuszczeniu naszej hurtowni kliknąć przycisk "wyloguj się". Nie należy również nikomu udostępniać loginu i hasła do swojego konta. Mamy nadzieję na długą i owocną współpracę!

Wróć
Twój adres IP to: 3.85.143.239
Copyright © 2019 Hurtownia obuwia, odzieży, bielizny dla przebojowej kobiety - partyhurt.pl. Powered by Sklepy internetowe