Poufno¶ć i bezpieczeństwo transakcjiOchrona danych osobowych


Zapewniamy wszystkich swoich Klientów, iż dane osobowe nam udostępnione s± wykorzystywane zgodnie z Ustaw± o Ochronie Danych Osobowych wył±cznie w celu realizacji zamówienień i nie będ± udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom.
Wymagamy od Klientów podania tylko i wył±cznie tych danych, które s± potrzebne do wysyłki zamówionych produktów, czyli: Nazwy firy, dokładengo adresu , dokumentów rejestracyjnych firmy, telelfonu kontaktowego oraz adresu skrzynki e-mail. Przetwarzanie danych ogranicza się tylko do rozsyłania elektronicznych inforacji o nowo¶ciach i promocjach.

Każdy klient ma prawo zażdać, aby jego dane osobowe były usunięte z archiwów sklepowych. Wymagane jest wówczas przesłanie e-maila zpro¶b± o usunięcie danych osobowych do biWe wniosku należy podać imię i nazwisko w celu identyfikacji zgłoszenia. Klienci, którzy skorzystali z możliwo¶ci założenia konta, mog± samodzielnie uaktualniać swoje dane, poprzez zalogowanie się i wybranie zakładki "Twoje dane" w swoim koncie.

Wróć
Twój adres IP to: 3.85.143.239
Copyright © 2019 Hurtownia obuwia, odzieży, bielizny dla przebojowej kobiety - partyhurt.pl. Powered by Sklepy internetowe